پیشخوان

“پیشرو در مدیریت هوشمند،نادین پویا و پرتحرک”

استفاده آسان ، یکپارچه سازی فرآیندها ، افزایش کارائی ، کاهش هزینه  

مزایای ERP دریک نگاه 

 1. تجمیع فرآیندها و داده ها در یک سیستم 
 2. پوشش تمام فرآیندهای سازمان
 3. کاهش هزینه های انبار
 4. کاهش هزینه سفارش ها
 5. کاهش هزینه تولید
 6. کاهش هزینه عملیات مالی
 7. کاهش هزینه حمل و نقل
 8. کاهش حجم  سرمایه گذاری
 9. کاهش هزینه های ناشی از توقف خط تولید
 10. کاهش هزینه خطاهای ناشی از هماهنگی ضعیف بین واحدها
 11. کاهش زمان تکمیل و نهایی کردن محصول
 12. افزایش شفافیت و ردگیری فرآیندهای تولید برای مشتری
 13. افزایش قابلیت متناسب سازی برای مشتری
 14. افزایش رضایت مندی مشتری از سفارش تا دریافت محصول
 15. افزایش فروش و در نهایت رشد و بالندگی سازمان
نرم افزار مدیریت دانش

مدیریت دانش

 مدیریت دانش به معنای در دسترس قرار دادن نظام‌مند اطلاعات و اندوخته‌های علمی است، به گونه‌ای که به هنگام نیاز، این دانش ها در اختیار افرادی که نیازمند آنها هستند، قرار گیرند تا آنها بتوانند کار روزمره خود را با بازدهی بیشتر و موثرتر انجام دهند. مدیریت دانش شامل مجموعه ای از استراتژی ها و راهکارها برای شناسایی، اکتساب، توسعه، اشتراک گذاری، بهره گیری و نگهداری دانش در سازمان می‌باشد.
به عبارت دیگر مدیریت دانش ارتقاء یک رویکرد جامع برای شناسایی، اکتساب، توسعه، اشتراک گذاری، بهره گیری و نگهداری یک سرمایه اطلاعاتی سازمان است. این سرمایه اطلاعاتی ممکن است، داده‌ها، اسناد، خط مشی و رویه‌ها باشد.

مدیریت ریسک

جهان پر‌تلاطم امروزی شرایط ناپایداری را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها بوجود آورده است. این شرایط سبب می‌شود تا سازمان‌ها علاوه بر آنکه نیازمند انعطاف‌پذیری بیشتری باشند در معرض مخاطرات فراوانی نیز قرار گیرند. این مخاطرات حسب نوع و تاثیرات آن می‌تواند در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، سازمان را با مشکلاتی مواج کند. گاهی این مشکلات می تواند به اندازه ای بزرگ باشد که بنیان سازمان را به خطر بیاندازد.
امروزه مدیران به مبحث مدیریت ریسک به عنوان یکی از مهمترین ملزومات مدیریت استراتژیک سازمان خود می‌نگرند.
 
Taking BMX Bikes To
New Levels

داشبورد مدیریتی

در اقتصاد چالشی و تجارت پرتلاطم عصر حاضر سازمان‌ها در تلاشند برای رسیدن به اهداف خود در تدوین استراتژی صحیح، فعالیت‌های پرثمر و موثر و مشتری‌مداری، گوی سبقت را از دیگران بربایند و نکته مهم و حیاتی برای مدیران، توانایی تصمیم‌گیری سریع بر مبنای اطلاعات جامع و صحیح است. سامانه داشبورد مدیریت مجموعه انبوهی از تحلیل‌های مربوط به فرآیند مدیریتی را در زمینه‌های مورد نیاز به افراد مربوط ارایه می‌دهد.
 
 

مدیرکل زندانهای استان قزوین بر لزوم بکار گیری مدیریت دانش در ارتقاء نظام زندانبانی تأکیدکرد و آنرا در برنامه های تأمینی وتربیتی زندانها اثربخش دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضافراست طلب ظهر شنبه در جمع مدیران ومسؤلین زندان مرکزی به نقش مدیریت دانش در زندانها اشاره کرد واظهارداشت: بکارگیری دانش وتخصص کارکنان در مواقع برنامه ریزی و تصمیم گیری،   به عنوان منبعی موثرتلقی می گردد. باید به نحو مطلوب و شایسته در این زمینه سرمایه گذاری نمود تا سبب افزایش اثربخشی برنامه ها وفعالیتها در زندان شود.

وی بابیان اینکه دانش به عنوان منبعی برای ارتقای سازمانها ضروری و حیاتی است افزود: شرط موفقیت هر سازمانی، دامنه گسترده ای از ایده‌ها، نوآوری‌های راهبردی وخلاقیتهاست. علی رغم ضرورت این مقوله در اثر بخشی برنامه ها، اما هنوز هم به مدیریت دانش به طور جدی توجه نشده است.

فراست طلب بیان کرد: مدیریت دانش کارآمد، منجر به کاهش خطا و کاهش میزان آسیبهای احتمالی در زندان شده و سرعت حل مسائل و تصمیم گیریها را افزایش می‌دهد. در نظام مدیریت زندانها که دارای سابقه بهره گیری ازمدیریت دانش است، نیازمند این هستیم که دانش نیروی انسانی ارتقاء یابد. بنابراین کسب دانش، سازماندهی، انتقال و به اشتراک گذاشتن با همه کارکنان، هم چنین بروز رسانی آموخته ها آنها ، امری بسیار حیاتی و ضروری است.

مدیرکل زندانهای استان قزوین خارج شدن نیروی انسانی از چرخه دانش  شغلی را، چالش جدی برای هر سازمانی برشمردو گفت: مدیریت دانش به عنوان یکی از عوامل مهم در جهت تسهیم دانش بین افراد سازمان و هم چنین به عنوان عاملی برای افزایش آگاهی و دانش آنها می تواند سبب همکاری بیشتر اعضاء و به اشتراک گذاشتن تجربیات کارکنان شودو در نتیجه منجربه افزایش کارایی و اثربخشی سازمان گردد. تنها دراین صورت مدیریت دانش  استقرار یافته ودر نظام  زندانبانی پایدار خواهدشد.

وی تأکیدکرد:نظام مدیریت در زندان ها برای برای علم و دانش زندانبانی  ارزش قائل است و امروز در صدد است  با کسب اطلاعات، طراحی نقشه راه  واستفاده از نیروی متخصص وکارآمد به چشم انداز اهدف و رسالت های سازمانی دست یابد.

مدیرکل زندانهای استان قزوین در پایان بر ارتقاء سیستم آموزش مستمر، کارآمد و پویا تأکید و ابراز امیدواری کرد: با پیاده سازی زیرساخت های دانش در همه فرایندهای کاری، به سوی تبدیل شدن به یک سازمان دانش محور گام برداریم.

چشم انداز

چشم انداز شرکت توسعه نرم افزار ها و راهکار های تخصصی حوزه صنعت و خدمات، و کسب سهم عمده بازار در حوزه سیستم های سفارشی و تخصصی صنعتی است.

اهداف و ماموریت

تامین رضایت مشتریان بر مبنای کیفیت محصول ارائه شده و حسن عمل به تعهدات

سوق دادن شرکت ها، سازمان ها و صنایع داخلی به استفاده از فناوری های جدید، در جهت افزایش قابلیت های سازمان ها در ابعاد چابکی و پایداری

ارائه دیدگاه های یکپارچه در عرصه فناوری اطلاعات در صنایع

افزایش و بروزرسانی مداوم دانش تخصصی پرسنل

مزیت های رقابتی

برخورداری از استاندارد های جهانی و قابل رقابت با محصولات تراز اول جهانی

مالکیت 100% ایرانی

برخورداری از دانش فنی و تخصصی در زمینه فرآیند های تولیدی و صنعتی

استفاده از برترین فناوری روز دنیا

انطباق نرم افزار ها با دستگاه های تلفن همراه هوشمند

امکان اتصال و یکپارچه سازی سیستم با سایر سیستم های اطلاعاتی

چرا نادین؟

مهمترین چالش سازمان ها و صنایع در مقوله استفاده از سیستم های نرم افزاری، عدم تطبیق بسته های نرم افزاری آماده (بست های نرم افزاری تیپ) با فرآیند های درون و بیرون سازمان ها و صنایع است. مهمترین مزیت رقابتی این شرکت برای صنایع ایرانی آن است که برای نخستین بار مدیریت منابع و کارخانجات با استاندارد های جهانی و با بالاترین فناوری روز دنیا به صورت کاملا سفارشی تهیه می گردد.
 

سیستمهای تخصصی نادین

 • طراحی و پیاده سازی سیستم های سفارشی برنامه ریزی تولید (MPS / Master Production schedule)
 • توقفات و محاسبات ظرفیت ماشین و گلو گاه های تولید
 • طراحی و پیاده سازی سیستم های سفارشی برنامه ریزی مواد (Material Requirement Planning)
 • محاسبه ذخیره احتیاطی،زمان و مقدار بهینه سفارش، نقطه سفارش و ...
 • ثبت سفارش خودکار کالا برای واحد بازرگانی
 • طراحی و پیاده سازی سیستم های تولید
  • گزارشات بالانس
  • گزارشات کنترل مصرف
  • گزارشات تغذیه خط
  • کنترل فرآیند و گزارشات ضایعات (PPM و ...)
  • گزارشات راندمان تولید (ماشین، ایستگاه، نیروی انسانی)
 • ردیابی محصول و مواد در خط تولید
 • امکان استفاده از بارکد و RFID  در ردیابی محصول

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.